لیزر 100 وات 405 نانومتر

موجود در انبار: خیر

قیمت کالا :

مشاوره تلفنی رایگان
ارسال به سراسر کشور
اصالت کالا
ضمانت بازگشت کالا

مشخصات فنی محصول:

1. کمپرسور هوای پرسرعت و قدرتمند : S10 مجهز به نازل کمکی هوا با سرعت بالا است. تفاوت این نازل این است که دارای طراحی مکانیک سیالات پیشرفته برای استفاده بهتر از فشار هوا است. هنگام استفاده از همان کمپرسور هوا، S10 جریان هوا را سریعتر اسپری می کند. به عنوان مثال، هنگام استفاده از کمپرسور هوای 30 لیتر در دقیقه، 0.03 مگاپاسکال، نازل S10 جریان هوای با سرعت بالا را تا 14.5 متر بر ثانیه اسپری می کند. این امر نفوذ برش و راندمان برش را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

2. طراحی کاملاً سازگار: ماژول لیزری SCULPFUN دارای یک دستگاه اتصال ساختاری هوشمندانه و کاملاً سازگار است که می تواند به خوبی با دستگاه های مختلف حکاکی لیزری، دستگاه های برش لیزری، چاپگرهای سه بعدی، دستگاه های فرز CNC و غیره سازگار شود. انواع ماشین های مارک، مانند SCULPFUN S9/S6pro/S6، ATOMSTACK A5/A5Pro، دستگاه حکاکی لیزری ORTUR (نسخه 12 ولت)، یا سایر ماشین های نوع DIY.

3. فناوری شکل دهی پرتو لیزر 10 واتی با چگالی بالا: قدرت خروجی لیزر S10 به 10 وات افزایش یافته است که دو برابر S9 است. اما S10 همان پرتو لیزر فوق‌العاده نازک با فوکوس 0.08 میلی‌متری S9 را دریافت می‌کند، که به این معنی است که S10 دارای چگالی انرژی بالاتر، نفوذ برش قوی‌تر و قابلیت‌های حکاکی است.

4. سریعتر، قوی تر، تمیزتر: با ترکیب کمک هوای پیشرفته با سرعت بالا و لیزر با چگالی بالا 10 وات، S10 عملکرد قابل مقایسه با برش چوب درجه صنعتی را نشان می دهد: اول، راندمان برش بسیار بهبود یافته است، سریعتر برش دهید. دوم، نفوذ برش قوی تر است و بسیاری از چوب های با چگالی بالا را می توان برش داد. سوم، سطح برش تمیزتر است، جریان هوای قدرتمند باقیمانده ها را از بین می برد، به طوری که هیچ لکه ای روی سطح شی برش وجود ندارد.

5. محافظ چشم لیزری قابل تنظیم: لیزر S10 مجهز به محافظ چشم قابل جدا شدن است که حتی بدون عینک نیز خیره نخواهد شد. و اگر به آن نیاز ندارید، می توانید به راحتی محافظ چشم را جدا کنید.

6. برد مدولاسیون عمومی 12V/PWM: از برد مدولاسیون معمولی 12V/PWM استفاده می کند که می تواند با مادربردهای معمولی GRBL یا CNC سازگار شود. برای جزئیات بیشتر می توانید تصاویر محصول را مشاهده کنید.

*** این محصول به صورت پیش فروش با تحویل 25 روزه قابل سفارش گذاری میباشد ***

آیا در رابطه با لیزر 100 وات 405 نانومتر سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید